0

Doğal Cilt Bakımı İçin Doğal Kırışıklık Maskesi

doğal kırışıklık maskesiBu yazımızda sizlere doğal cilt bakımı nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan doğal cilt bakımı bilgilerinden, doğal kırışıklık maskesi ile ilgili detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de doğal cilt bakımı nasıl yapılır diyor; ve doğal kırışıklık maskesi uygulaması ile doğal cilt bakımını gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:


Doğal kırışıklık maskesi için gerekli malzemeler:
*10 gram koyun yağı
*60 gram domuz yağı
*30 gram dana yağı
Doğal cilt bakımı nasıl yapılır diyenler için, bu malzemelerin doğal cilt bakımında nasıl kullanılacağını da hemen aktaralım: İlk olarak, dana yağı, koyun yağı, ve domuz yağını ayrı ayrı, kısık ateşte eritmeli, beyaz, şeffaf bir görünüm almalarını olanaklı hale getirmelisiniz. Sonrasında üç yağı da birbiri ile karıştırmanız gerekmektedir. Sonrasında elde ettiğiniz doğal kırışıklık maskesini cildinize uygulamalı, kalanı ise, bir dahaki sefere kullanmadan önce eritebilmek için, ılık su bulunan bir kap içerisine koyarak, içerisine su girmesini önleyerek bir süre bekletmelisiniz.
Doğal cilt bakımında bu karışımı cildinize uygulamanızın sonrasında yirmi dakika beklemeli; ve ardından cildinizi önce durulayıp, sonrasında da temizlemelisiniz. Bu şekilde gerçekleştirilen doğal cilt bakımının, haftada bir sefer uygulanması yeterli olacaktır.

<


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Almina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.